Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 25 березня 2012 р.

25.03.2012р. Б. / Європейський суд з прав людини: гомо-«шлюб» не належить до прав людини «Право» на гомосексуальний «шлюб» не належить до прав людини, тому держава, яка не надає такої можливості або її забороняє не порушує людські права – таким є вирок Європейського суду з прав людини у  Стразбурзі. Це підтвердження прецеденту 2010 року, коли той самий суд визначив у своєму вироку, що Австрія не порушує права людини відмовою у реєстрації гомо-«шлюбів».
 

Також у рішенні суду зазначається, що держава не зобов’язана надавати гомо-парам ті ж самі права, що й нормальній гетеросексуальній сім’ї.
 

Це рішення суду є дуже серйозним аргументом у боротьбі європейців за сімейні цінності, оскільки своїм вироком Європейський суд з прав людини фактично визнав, що сім’я – це союз чоловіка і жінки, а не двох чоловіків чи двох жінок.

За матеріалами www.vecernji.hr
Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар