Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 7 березня 2012 р.

07.03.2012р. Б. / У Римі виявили лист про мучеництво священиків в СРСР 


Раніше невідомий лист 32 католицьких священиків про релігійне переслідування в СРСР нещодавно знайшов о. Еугеніуш Сенков, польський єзуїт, співробітник Папського східного інституту в Римі. 
 
Працюючи з документами в бібліотеці, о. Еугеніуш натрапив на лист, який написали ув’язнені на Соловецьких островах католицькі священики. 

Лист розпочинається описом незаконних методів ОДПУ, яке порушувало норми радянської конституції про свободу совісті. У ньому йдеться про переслідування католицьких віруючих і священнослужителів, а також антирелігійну діяльність Союзу войовничих безбожників, який закликав до цих переслідувань. Автори пишуть про арешти священиків, які для влади країни були «найгіршим кримінальним елементом», про вироки для невинних, приречених на рабську працю в таборах, де не мали можливості отримувати листи чи допомогу від рідних. «Нас змушують виконувати найважчі роботи: копати ями під фундаменти будівель, переносити великі камені, копати взимку замерзлу землю, а іноді ми повинні стояти на варті по 16 годин безперервно», – писали автори листа. 

Треба зазначити, що 2002 року розпочався беатифікаційний процес російських католицьких мучеників ХХ століття.


За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар