Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 8 березня 2012 р.

08.03.2012р. Б. / «Перемога Путіна – перемога віри і надії, вірності і любові», - митрополит ПЦвУ МПГлава Одеської єпархії ПЦвУ Московського патріархату митрополит АГАФАНГЕЛ направив привітання новообраному Президенту Російської Федерації Володимиру ПУТІНУ з перемогою на виборах 4 березня, побачивши в ній торжество над «ворогами Росії».
 
Як повідомляє прес-служба Одеської єпархії, у своєму привітанні одеський архієрей відзначив, що на виборах «перемогли здорові сили російського суспільства, дано рішучу відсіч Вашим політичним опонентам і ворогам Росії. Перемогли властиві Вам: глибока віра в Бога і надія на Нього, вірність і відданість народу Росії, любов до російської землі, довіра народу, висока духовність і культура, інтелігентність, розсудливість, вміння працювати з людьми».
 
Глава Одеської єпархії також висловив віру, що «на нинішньому важкому етапі своєї історії народ Великої Росії знов об'єднається навколо Вас, високоповажний Володимиру Володимировичу, свого національного лідера в ім'я Російської державності, в ім'я порятунку сильної, впливової Росії».


Джерела: УНІАН

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар