Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 20 березня 2012 р.

20.03.2012р. Б. / Християнофобна ЄвропаРапорт щодо зростаючої правової дискримінації і все частіших проявів нетерпимості відносно християн в Європі оприлюднив Центр спостереження за нетерпимістю і дискримінацією по відношенню до християн в Європі.
 
Центр, штаб-квартира якого знаходиться у Відні, в останньому рапорті вивчив і описав 180 випадків проявів нетерпимості та дискримінації проти християн в 2011 році. Згідно з рапортом, 85 відсотків всіх  "проявів нетерпимості" спрямовані проти християн. «Ми не можемо замовчувати цей факт в публічних дебатах», - заявила директор центру Гудрун Куглер в документі, опублікованому 19 березня.
 
Серед країн, в яких особливо часті випадки дискримінації послідовників Христа, згадується  Франція. Згідно з доповіддю, 84 відсотки актів вандалізму у Франції пов’язані з нападами на християнські місця, такі як церкви чи цвинтарі.
 
Результати досліджень, нещодавно опубліковані шотландським урядом показують, що 95 відсотків з загальних випадків  антирелігійного насильства відноситься до християн. А в Англії і Уельсі 74 відсотки людей, які відвідують церкви, підтвердили, що все більш очевидною стає маргіналізації християн у суспільному житті, ЗМІ, політиці і на робочих місцях.
 
Гудрун Куглер в інтерв'ю австрійській католицькій агенції "Kathpress" повідомила, що відчутний брак  терпимості по відношенню до християн в суспільстві, веде до того, що люди починають вважати, що "краще мовчати про свої християнські переконання".
 
Згідно з доповіддю, в деяких європейських країнах свобода совісті порушується навіть на законодавчому рівніі. "Наприклад, в Нідерландах і в Великобританії, держчиновники  зобов'язані реєструвати  одностатеві "шлюби". У Франції співробітники аптек повинні продавати ранньоабортивні засоби, а в Іспанії, як лікарі, так і персонал лікарень, змушені брати участь в абортах ", - сказала Куглер.
 
В багатьох країнах все частіше доходить до судових позовів проти християн, особливо проти проповідників, яких звинувачують у розпалюванні ненависті . Часто виникають конфлікти у сфері освіти, а також у сфері свободи слова і зібрань.
 
"У Великобританії вже почалася дискусія з цих питань", - підкреслила Куглер і висловила  жаль, що цього наразі не сталося в інших країнах, а також в її рідній Австрії. «Такі дебати необхідні, тому що усвідомлення проблеми є першим кроком до вирішення проблеми", - нагадала вона.
 
"Позитивним" з політичної точки зору, кроком, спрямованим на боротьбу проти дискримінації християн, у доповіді названо резолюції Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі - ОБСЄ в липні 2011 року. У документі міститься заклик до держав-членів розглянути своє законодавство з перспективи негативних наслідків для християн. "Наше дослідження показує, що Європа може слідувати своїм лібертаріанським курсом, лише правильно трактуючи релігію, зокрема християнство", - заявила глава Центру спостереження за нетерпимістю  та дискримінацією по відношенню до християн в Європі.


За матеріалами info.wiara.pl

Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар