Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 6 березня 2012 р.

06.03.2012р. Б. / У храмі УГКЦ міста Хмельницького розпочалися онлайн-трансляції недільних БогослужіньУ храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що в Хмельницькому, 4 березня 2012 року відбулася перша онлайн-трансляція недільної Літургії. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького деканату УГКЦ.
 
Під час інтернет-проповіді до недільного Євангелія о. Іван Данкевич, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, роздумував над питанням посту Ісуса Христа. «Після Хрещення Син Божий постив у пустелі, щоб зустрітися із своїм творінням - людиною, щоб знайти кожного з нас і запросити йти за Ним, - розповідав священнослужитель. – Коли сформувалася громада апостолів,  учні  запитали в Ісуса, що вони отримають за те, що підуть за Ним, адже покинули свої домівки, роботу, сім'ї. Він запевнив їх, що сторицею віддасться їм це у майбутньому». Проповідник наголосив, що час посту є виправленням наших доріг відповідно до заповідей Христа, адже Він сіє у кожній душі насіння, а ми повинні його прийняти і дати добрий плід.
 
Цю недільну Службу Божу супроводжував спів хористів. На переконання о. Івана, завдяки інтернет-трансляції недільних Богослужінь до молитви зможуть долучитися хворі люди й ті, хто знаходиться далеко від дому чи закордоном.
 
На сайті Хмельницького деканату УГКЦ тепер можна також подати прохання за здоров'я, упокій, на всяке прошення, скласти пожертву, відчувши в такий спосіб свою присутність на Службі Божій.


Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар