Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 30 березня 2012 р.

30.03.2012р. Б. / Вперше в Україні про аборт заговорили як про проблему, – священик УГКЦ о.Андрій НагірнякГоловний месидж послання духовенства УГКЦ та РКЦ з приводу абортів – це захист життя і гідності людини, але за 10 років звернень і прохань зі сторони Церков фактично ми вперше отримали такий суспільний резонанс. Про це сказав під час веб-конференції на сайті РІСУ священик Андрій Нагірняк, керівник відділу соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ.
 
За його словами, ще ніколи не доводилось давати стільки коментарів журналістам.
 
«Вперше про аборт заговорили як про проблему (бо в нашій державі аборт став буденною процедурою, рішення щодо якої майже таке ж просте як відвідини стоматолога)! Для мене самого це доказ того, що наше супільство і держава не готові до системного діалогу та співпраці з Церквами, і пробудити його можуть лише такі категоричні вислови, які у багатьох оцінках Звернення названі "популістськими" та "декларативною риторикою "... Щось подібне ми маємо з питаннями гомосексуалізму, гендеру, статевого виховання та ювенальної юстиції - лише наявність "крайніх" поглядів, які висловлює, зокрема, так званий "православний родітєльский комітет" заставила чиновників МОН піти на діалог з конфесіями», – наголосив священик.


Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар