Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 30 березня 2012 р.

30.03.2012р. Б. / Прес-конференція з нагоди оприлюднення Заяви Конгрегації у справах віровчення«Вони використовують назву українська греко-католицька правовірна церква. Такої назви немає взагалі і вони з Католицькою Церквою не мають нічого спільного, не тільки з Українською Греко Католицькою Церквою, також з Латинською Церквою, бо вони поставлені поза Церкву» - сказав Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський владика Ігор під час прес-конференції з нагоди оприлюднення  Заяви Конгрегації у справах віровчення Апостольського Престолу про канонічний статус «самозваних підгорецьких греко-католицьких єпископів».
 
 
«Також цей декрет - додав Високопреосвященний Митрополит Львівський - закликає вірних не приєднуватись до цієї групи, оскільки вона зі всіма канонічними наслідками є поза церковним сопричастям. Це є окрема група, яка собі утворилася і діє собі на свій спосіб і подобу» - сказав владика Ігор про діяльність групи «підгорецьких отців».
 
У прес-конференції  взяли участь:
Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк) Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ;
Преосвященний Владика Венедикт (Алексійчук) Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ;
Преосвященний Владика Михаїл (Колтун) Єпарх Сокальсько-Жовківський УГКЦ;
Отець Орест Вільчинський керівник інформаційного проекту «Католицький Оглядач»;
Отець Сергій Ковальчук, канцлер Львівської архиєпархії УГКЦ;
 
«Рівень цієї заяви є найвищий  - наголосив о. Сергій Ковальчук, канцлер Львівської архиєпархії. Цією заявою Римський Апостольський престіл ще раз підтвердив свою чітку позицію, що ця група намагається отримати у компетентної української цивільної влади своє визнання, при цьому використовуючи назву католицька. Саме проти цього виступає Конгрегація у справах віри Апостольського Престолу, яка вказує що назву католицька не можна використовувати. Друга річ, яка є дуже важливою, що свячення даних осіб є не правосильними – додав канцлер Львівської Архиєпархії, тобто їх немає взагалі. Конгрегація знову ж заявляє, що ці особи не мають єпископських свячень. Таким чином усі так звані священичі свячення, які вони надають іншим так званим священикам є не правосильними, тобто ці особи це є перебрані особи в священичі ризи, які вводять в оману наших вірних, тобто греко-католиків – закінчив своє слово о. Сергій Ковальчук.
 
«Те що ми маємо цю заяву Конгрегації у справах віровчення є дуже важливим, щоб ми усвідомили, що це обман, це є неправда. Ми, як Церква вболіваємо і молимося за тих людей, які обманом туди потрапили. Наше завдання як Церкви є свідчити про цю правду, правду віри через яку ми приходимо до Господа» -  завершив представлення цього документу Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.


Прес-служба Львівської Архиєпархії

Немає коментарів:

Дописати коментар