Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 2 березня 2012 р.

02.03.2012р. Б. / Посольство ФРН в Україні підтримує українофобну антикатолицьку пропаганду?Як повідомляла  «Історична правда» у Дніпропетровську та Києві було скасовано лекції випускника Гамбургського Університету, німця польського походження Ґжеґожа Россолінського-Лібе про Степана Бандеру. Проти цих лекцій виступили політичні та громадські організації, зокрема Всеукраїнський центр вивчення Голокосту «Ткума».

Та все ж таки цього вечора 1 березня у приміщенні посольства ФРН у Києві дана лекція відбулася. Відомий український історик Володимир В’ятрович на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив про те, що «науковець» в часі своєї лекції назвав УГКЦ основою українського фашизму.

Оскільки, лекції прочитані у посольстві будь якої держави мають офіційну вагу, то така позиція посольства ФРН викликає, щонайменше, здивування.

Пост на фесйбук-сторінці Володимира В’ятровича: «Нарешті добрався до свого айпеду, яким мені заборонили користуватися під час лекції Россолінського-Лібе. Отака академічна свобода! Якщо коротко про виступ - суміш Вікіпедії із загальновідомими фактами і совєтського журналу Пост ім. Галана із тавруванням націоналізму. Методологія, яка дозволяє йому називати всі націоналістичні рухи Європи фашистськими, до українських реалій прикладається ще цікавіше- все національне оголошується націоналістичними, все націоналістичне стає фашистським. Договорився до УГКЦ як основи українського фашизму. В цілому виступ показав те, що й слід було показати - Россолінський молодий аспірант, який поки ніяк не закінчить свій докторат, але дуже любить скандали. От тільки навіщо такого "вченого" презентує німецьке посольство? Краще б дали хлопцеві час довчитися і врешті написати бодай одну книжку, аніж возити його по світах із списаними з радянського агітпропу концепціями.»
Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар