Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 20 березня 2012 р.

20.03.2012р. Б. / «Ірландіє, підіймися!» – рух задля відновлення діяльності ірландського посольства в РиміІрландські католики не згодні із закриттям посольства при Святому Престолі. Цього разу протест здійснила організація мирян «Ірландіє, підіймися!» – Він відбувся під будівлею ірландського  посольства. Нагодою нагадати про незакінчену справу стало свято покровителя Зеленого острова св. Патрика.
 
У демонстрації в Римі взяла участь одна з лідерів групи Енн Лонг. Вона заявила, що ірландську дипломатичну місію закрили не з фінансових, а з політичних причин. На її думку, це результат ідеологічної боротьби з Церквою, і з таким рішенням ірландці не повинні погоджуватися. "Закриття посольства є першим кроком в більш широкому контексті ідеологічного проекту секуляризації. Її мета – усунути Бога з ірландського суспільства – сказала в Римі католицька активістка руху «Ірландіє, підіймися!», мати чотирьох дітей.

За матеріалами: Radio Watykańskie

Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар