Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

ФОТОГАЛЕРЕЯ (парафіяльна)

На цій сторінці викладатимуться фотографії парафії Преображення Господнього м. Кам'янського (Дніпродзержинська):

Запрошую вас відвідати, щойно відновлену на сайті ФОТОГАЛЕРЕЮ, яка містить понад 40 альбомів: http://preobrazhennja.org.ua/ 
або ФОТОГАЛЕРЕЯ

19 серпня 2012р. Б. Святкування парафіянами та гостями храмового свята Преображення Господнього. Утреня. Божественна Літургія. Посвячення води і фруктів. 
Святковий концерт.

Ось і відбулося парафіяльне свято. Як на мої відчуття, на святі панувала родинна атмосфера. Були присутні гості отець Ігор Дмитришин з Кривого Рогу, отець Андрій Бухвак з Запоріжжя, настоятель римо-католицького костелу м. Дніпродзержинська бр. Ярослав Федірчук. Також були п. Марія Струс та п. Леся Щутяк зі Львова з парафії Воздвиження Чесного Хреста, вони допомагають нашій парафії у зборі коштів на будівництво храму на Львівщині. Також нашу радість приїхали розділити парафіяни Дніпропетровського костьолу св. Стефана. 

Літургія пройшла урочисто, багато людей мали можливість висповідатися та запричаститися. Проповідь сказав о. Ігор Дмитришин. Після освячення води та фруктів було частування для всіх присутніх, а після цього духовний концерт. І навіть проливний дощ не налякав людей, ніхто не пішов додому, всі чекали, що він закінчиться. В концертній програмі багато людей мали можливість почути слово про Христа. 

Розпочали концерт лауреати конкурсу "Пісня серця" Володимир Сокіл та Катерина Помайда піснею, яка уже полюбилась нашим парафіянам, "Ісус", гурт "Світанок" виконав пісні "Дякуйте Господеві" та "Бути апостолом", Юля та Оленка Пагулич потішили всіх піснею "Боже, дякую Тобі", Олена Денисова та Олена Косенко виконали пісню про Богородицю, Марія Пагулич заспівала пісню "Чекає Бог своє дитя", Сергій Шаповал виконав власну авторську пісню, Марьяна Ліщинська виконала пісню "Царюй Господь", Богдан та Олена Козак виконали пісню "Благословенна мить". Гостями святкового концерту була християнська група "Світло любові", яка виконала власні авторські пісні, які дуже сподобалися глядачам. 

Закінчилась концертна програма піснею "Господи помилуй нас", і це була насправді молитва, бо всі глядачі встали, співали разом з артистами та аплодували, поки артисти не заспівали її ще раз. Думаю, що це свято запам`ятається нам всім надовго.

Олена Козак

***
12-13 серпня в нашій парафії відбулися дводенні духовні реколекції (дні духовної віднови), які провадив о. Петро Креницький з парафії Різдва Пресвятої Богородиці, м. Мелітополь, Запорізької обл...

***
Храмове свято в парафії Преображення Господнього УГКЦ м. Кам'янське. Архиєрейська Літургія за участю Владики Степана (Менька), Екзарха Донецького, о. Ігоря (Пагулича), нинішнього Адміністратора парафії, о. Петра ("Пустельника") колишнього І-го Пароха парафії, , о. Михайла та інших отців, гостей і вірних парафіян...
ФОТОАЛЬБОМ

Джерело: Сайт парафії Преображення Господнього

Далі буде...