Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 29 березня 2013 р.

29.03.2013р. Б. / У Севастополі – нове святотатство


У Севастополі – нове святотатство
 
Малюнки з повішаним єпископом знову з’явились на стінах досі неповерненого римо-католицького храму Севастополя. Обряди екзорцизму провели обидва єпископи дієцезії. Відтоді місцеві священики з парафіянами щодня відправляють молебень біля стін храму.
 
Нещодавно на зовнішній стіні колишнього римо-католицького храму Севастополя невідомі намалювали двох єпископів: одного у зашморгу, а іншого – п’яного з пляшкою. 

 Це вже вдруге подібні малюнки з’являються на стіні Севастопольського храму. Вперше зображення повішаного єпископа з’явилось у червні минулого року. Тоді ж поруч на асфальті у формі ліній була розсипана земля та залишені недогарки свічок. 

У Севастополі – нове святотатство

Після останнього випадку єпископи Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький та Яцек Пиль провели обряди екзорцизму. Відтоді місцеві священики разом з парафіянами щодня проводять молебні, зокрема й про повернення храму. 

Нагадаємо, римо-католики Севастополя впродовж багатьох років безрезультатно намагаються повернути будівлю колишнього храму. Увесь цей час найбільші християнські свята парафіяни змушені відзначати під стінами свого храму просто неба


Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар