Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 23 березня 2013 р.

23.03.2013р. Б. / На Луганщині невідомі обстріляли каплицю і дім священика УГКЦ

Днями вчинено розбійний напад на каплицю Різдва Пресвятої Богородиці і помешкання священика у м. Кремінна Луганської обл. Невідомі зловмисники вночі вчинили чотири вистріли у вікно з імовірно вогнепальної зброї. На щастя ніхто не постраждав. Причини злочину з’ясовує міліція, триває встановлення осіб і розшук злодіїв.
 
На думку настоятеля парафії о. Онуфрія, цим вчинком хтось з невідомих причин хоче налякати священика і парафіян. Коментуючи цей злочинний акт невідомих, о. Онуфрій зазначає, що особливої уваги цей випадок і не вартий, адже якщо «з нами Бог, то – хто ж проти нас?»
 
Нагадаємо, що у м. Кремінна діє парафія Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, на цей час настоятелем є о. Онуфрій Репецький ЧСВВ, який буквально цими днями прибув у Кремінну для виконування свого служіння.

Джерела: http://www.ugcc.dn.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар