Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 19 березня 2013 р.

19.03.2013р. Б. / Екуменічні жести під час інавгурації


Поцілунок миру
Поцілунок миру між Папою Римським і патріархом Константинополя
 
На урочистій св.Месі, що розпочала понтифікат Папи Франциска, Святійший Отець обійнявся на знак миру з Патріархом Константинопольським Варфоломеєм І і католикосом Вірменської Апостольської Церкви Гарегіним ІІ.
 
Варто зазначити, що ніколи раніше Константинопольський патріарх – почесний глава світового православ’я, ані жоден католікос не брали участі в інавгурації служіння Єпископа Рима. 

В урочистості взяв участь також глава Відділу зовнішніх церковних зв’язків Російської Православної Церкви митрополит Іларіон. Цього дня у Ватикані налічувалося 33 християнські делегації, серед них – 14 від Східних Церков, 10 із Заходу і три екуменічні організації. Серед гостей свята були Генеральний секретар Всесвітньої ради Церков пастор Олаф Фюксе Твейт і архиєпископ Йоркський Джон Сентаму з Англіканської церкви. 

Були також представники інших релігій, серед них – 16 представників юдаїзму (з Рима, Ізраїлю, від Всесвітнього конгресу юдеїв та Ліги проти дифамації), а також представники мусульман, буддистів, сикхів і джайністів. 


За матеріалами: КАІ

Джерело:      КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар