Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 28 липня 2014 р.

28.07.2014р. Б. / У Полтаві екуменічно молилися за добровольців, які відправилися в зону АТО

27 липня біля будівлі Полтавської облдержадміністрації відбувся молебень за Україну, у якому взяли участь представники майже всіх релігійних конфесій, що здійснюють своє пасторальне служіння в Полтаві. Під час богослужіння молилися за мир та спокій на українських землях, за полтавських добровольців спецбатальйону МВС, які невдовзі поїдуть захищати цілісність нашої держави в зону АТО.

«Невід’ємною частиною свідомості терористів і тих, хто сьогодні намагається нам, українцям, нав’язати війну, – сказав у своїй промові отець Максим Кролевський, – є таке собі вірування, а краще сказати, культ людської сили. І сьогодні ті, що сповідують цей культ, вважають його найуспішнішим елементом політичного, соціального чи геополітичного будівництва. Але ми, християни, сьогодні зібралися тут, щоб засвідчити нашу єдність та показати, що сповідуємо культ не людської, а Божої сили».

Отець Максим подякував усім матерям та дружинам, сини і чоловіки яких сьогодні, ризикуючи власним життям та здоров’ям, захищають справедливість, добробут та краще майбутнє нашої Батьківщини.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ, м. Полтава

Немає коментарів:

Дописати коментар