Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 25 липня 2014 р.

25.07.2014р. Б. / В Україні хочуть заборонити Комуністичну партію

Комуністи
Вчора окружний адмінсуд Києва почав розгляд позову Міністерства юстиції про заборону Комуністичної партії України, поданого відомством 8 липня.
 
Розгляд справи про заборону Компартії України (КПУ) перенесено на 14 серпня. 

Крім того, Генпрокуратура відкрила проти комуністів 308 кримінальних проваджень. Про це повідомила голова Державної реєстраційної служби Ганна Онищенко після засідання суду за позовом про заборону КПУ. «Зараз порушено 308 кримінальних справ за злочинами, які вчинили окремі члени КПУ», — сказала вона. 

За її словами, є докази того, що безпосередньо керівництво КПУ відкрито підтримувало анексію Криму, створення самопроголошених Донецької та Луганської республік і агітувало за приєднання частини Дніпропетровської області до Росії. 

Також зібрано докази знущання комуністів над національними символами України і фінансування терористів ДНР і ЛНР. 

Нагадаємо, Церква неодноразово засуджувала комунізм. Його офіційне засудження прозвучало в енцикліці Папи Пія XI Divini Redemptoris, опублікованій 19 березня 1937 року з підзаголовком «Про безбожний комунізм і про християнську соціальну доктрину». 

У часи СРСР особливо переслідувалася Церква. Тисячі священиків та вірян стали мучениками комунізму. 

Як відомо, боротьба з «релігійним дурманом» розпочалася одразу з після жовтневого перевороту 1917 року. Але системного і воістину нелюдського характеру вона набула дещо пізніше, коли радянська влада усвідомила, що головний ворог у побудові «світлого майбутнього» – Церква. 15 травня 1932 р. було оголошено про початок в СРСР «безбожної п’ятирічки». 

Про християнських мучеників комунізму багато говорив святий Папа Йоан Павло ІІ. Він був тим, хто зарахував до лику блаженних багатьох українських християн, репресованих в часи СРСР. 

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар