Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 11 липня 2014 р.

11.07.2014р. Б. / Вогневу точку терористи розмістили на куполі храму

На куполі храму, терористи облаштували вогневі позиціїЯк повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу, у місті Сніжне Донецької області терористи на території церкви розташували мінометні розрахунки.

"У районі магазина "Фуршет" та будівлі управління Пенсійного фонду України облаштована позиція для БТР, а також складські приміщення зі зброєю та комендатура", - зазначив Лисенко.

За його словами, вогневу точку бойовики розмістили на куполі церкви,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на 24 канал.

"На території міського військкомату бойовики облаштували базу, на якій розташовані гармати та вантажівки. Крім цього, на території церкви та пожежної частини бойовики розташували мінометні розрахунки, а на куполі самої церкви розмістили вогневу точку", - повідомив речник РНБО.
Пригадаємо, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, бійці Нацгвардії знайшли в Слов’янську в підвалі церкви склад зброї терористів.

Джерело:    КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар