Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 16 липня 2014 р.

16.07.2014р. Б. / Якщо о.Тихон розповість, що з ним було — постраждають його парафіяни

о. Тихон Кульбака
Греко-католицький священик о. Тихон (Сергій Кульбака), якого позавчора звільнили з полону терористів, розповів, на яких умовах його випустили.
 
Секретар Ради Церков і релігійних організацій Донецької обл. о.Тихон, який провів в полоні 11 днів, сказав, що терористи випустили його за двох умов. Перша — священик протягом 24 годин має покинути територію т. зв. ДНР. Друга — нічого не розповідати про те, що з ним було в полоні. 

«Мені сказали, якщо я робитиму те, що їм буде не подобатися, то постраждають мої парафіяни. Бо вони знають їхні прізвища та адреси. Називають своїми заручниками», — розповів звільнений о.Тихон. 

У себе на сторінці в Фейсбуці о.Тихон написав: «Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі! Дорогі мої друзі, я вільний. Живий. Не здоровий. Відповідей на питання «хто, де, коли, навіщо» — не буде. Від цього залежить життя, здоров'я і безпека третіх осіб. Мій земний уклін і вдячність всім, хто не спав ночами, вів переговори, молився або просто переживав і хвилювався через мене. Вірю і знаю, що тільки це і врятувало мені життя». 

Нагадаємо, 14 липня о.Тихона звільнили з полону терористів, де він перебував з 4 липня. Досі невідоме місце знаходження іншого священика — о.Юрія Іванова (УПЦ КП). Його викрали 8 липня біля власного будинку. Також 14 липня МВС України заявило про знайдення могили двох закатованих священиків зі Слов’янська. За неперевіреними даними — це були протестантські пастори. Разом з ними були поховані також два закатованих сина одного з пасторів. 

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар