Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 11 липня 2014 р.

11.07.2014р. Б. / Терористи захопили Донецький християнський університет

Озброєні люди з розпізнавальними знаками «Донецької народної республіки» 9 липня в'їхали на територію Донецького християнського університету. Найімовірніше, інфраструктура університету необхідна бойовикам для розквартирування власних збройних сил і боєприпасів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnvictory.

Донецький Християнський Університет (ДХУ) - один з найбільших і авторитетныших вищих християнських навчальних закладів. Університет є одним із засновників Євро-Азійської Акредитаційної Асоціації. У структурі ДХУ входить дитячий виховний центр, загальноосвітня школа «Глорія», семінарські та університетські програми (з теології, місіології, психології, англійської філології, журналістики).

Загальна площа Донецького християнського університету складає 8,5 га. Серед ресурсів ДХУ тренажерний зал, спортивний майданчик, кафе, їдальня, сучасний кампус для навчання та проживання, комп'ютерна лабораторія.

Інформації про наявність заручників і постраждалих поки немає.

Раніше неодноразово повідомлялося про захоплення проросійськими сепаратистами храмів, будівель і духовенства різних конфесій, крім Московського Патріархату.

Немає коментарів:

Дописати коментар