Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 5 липня 2014 р.

05.07.2014р. Б. / Діти з Луганська беруть участь у «Веселих канікулах з Богом»

З 30 червня по 5 липня на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Хмельницький приходить черговий літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом». Як повідомляє співорганізатор табору Роман Демуш, на таборі присутні 8 дітей з Луганська, яких батьки тимчасово вивезли із зони АТО.

«Дуже зворушився, коли під час завершальної молитви дня, діти з Луганська, зі сльозами на очах, висловлювали намірення за мир, спокій та припинення війни, щоб вони могли повернутися до дому... «до мами і тата », - пише у своїй сторінці Facebook Роман Демуш.

Аніматори зі «Школи християнського аніматора» на чолі з Романом Демушем для декількох десятків дітей парафії організовують ігри, забави, різноманітні конкурси, банси, гуртки та тематичні сценки. Дітей навчають правд християнської віри та бути чесними.

Немає коментарів:

Дописати коментар