Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 1 липня 2014 р.

01.07.2014р. Б. / Російські терористи вважають, що вбиваючи українців, вони захищають православ'я від Ватикану (+video)

В інтернеті з’явилось відео, на якому терористи, серед яких є і чоловік у православному підряснику, під "Вставай, страна огромная" закликають воювати проти "фашистських, гітлерівських і жидобандерівських військ".

Про це повідомляє телеканкал «24». «Настав важкий час на святій Русі. Йде бусурман на нашу землю, йде антихрист. Хочеться сказати, щоби російські мужики не злякалися і стали як один на захист святої Русі, тому що ворог йде на православ'я, єдину віру, яка є для Бога істинною», - сказав чоловік у священичому облаченні.

«Це передова міста Слов’янська. Буквально в декількох кілометрах знаходяться фашистські війська, гітлерівські, жидо-бандерівські... Хотів би звернутись до всіх наших отців, братів і сестер, до всіх руських людей. І закликати їх стати в стрій до всіх захисників не тільки Слов’янська, не тільки південного сходу України, а й усієї Русі. Тому що ця війна релігійна. На жидо-бандерівські гроші проти нас виступив фактично Ватикан, "раскольнікі", єретики, всі зрадники Христа», - заявив один із бойовиків, Олексій Добичін.Немає коментарів:

Дописати коментар