Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 18 липня 2014 р.

18.07.2014р. Б. / Римо-католицький священик, якого у Горлівці викрали терористи, вийшов на зв’язок

Викрадений проросійськими сепаратистами римо-католицький священик польського походження Віктор Вонсович утримується в будинку СБУ у Горлівці Донецької області.

Вонсович повідомив про своє місце перебування за допомогою SMS-повідомлення, котре він надіслав священику Міколаю Пілецькому з донецької парафії.

«Написав коротко: я в будинку СБУ. Це все», – сказав о. Микола Пілецький.

Священослужитель повідомив, що постійно тривають переговори про звільнення Вонсовича, повідомляє УНН.

«Сьогодні до будинку СБУ підуть наші парафіяни. Вони хочуть безпосередньо говорити про звільнення священика», – підкреслив Пілецький.

Нагадаємо, терористи затримали на одному з блокпостів поблизу Горлівки і вивезли у невідомому напрямку римо-католицького священика польського походження Віктора Вонсовича.

Вонсович регулярно їздив по Донбасу, перетинаючи багато разів блокпости терористів, оскільки у нього є парафії в Артемівську, Єнакієвому, Макіївці і Горлівці.

У середу вранці речник МЗС Польщі Марцін Войцєховський написав у Твітері, що Вонсович є громадянином України, а тому роль Варшави у звільненні священика є «другоплановою і допоміжною».

Немає коментарів:

Дописати коментар