Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 16 липня 2014 р.

16.07.2014р. Б. / Терористи захопили католицького священика Віктора Вонсовича

Віктор Вонсович
Настоятеля римо-католицької парафії в Горлівці, донецького декана, отця-каноніка Віктора Вонсовича сьогодні викрали терористи. 
 
Про це CREDO повідомив о. Миколай Пілецький з Донецька. 

Священика затримали терористи з так завної ДНР сьогодні  близько 11 години на блокпосту при в’їзді до міста. Отець Віктор саме їхав на Службу Божу. 

«Він зателефонував і повідомив, що його забрали. Сказав, що перевірять і відпустять, коли все буде в порядку. Але що саме означає «в порядку» — ми не знаємо. Зараз його телефон працює, але він не бере слухавку. Не знаємо де він». 

Як відомо, о. Віктор мав при собі документи, які підтвероджували особу, та посвідчення священика, а також був одягнений як священик. Проте це не переконало бойовиків. 

Про викрадення о. Віктора Вонсовича вже поінформована Апостольська Нунціатура в Києві та  ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк.
Віктор Вонсович
Як повідомив CREDO нотаріус Харківсько-Запорізької дієцезії о. Віктор Гайворонський, невідомі забрали у священика всі документи та автомобіль, а його затримали в незнаному приміщенні. З полону о. Віктор Вонсович зателефонував до єпископа-сеньйора Мар’яна Бучека і сказав, що його затримали. «Були повідомлені прихожани Горлівки і попрошені щоб пішли розмовляти з викрадачами отця Віктора». Священики та вірні Харківсько-Запорізької дієцезії просять про молитву в намірі отця Віктора та закінчення цього скрутного становища. 

Нагадаємо, вчора з полону було визволено греко-католицького священика о. Тихона Кульбаку, якого з 4 липня утримували в полоні бойовики з «Російської православної армії». Про своє перебування в терористів звільнений о. Тихон не може нічого розповісти, тому що це загрожуватиме його парафіянам. 

Досі невідоме місцезнаходження іншого священика — о.Юрія Іванова (УПЦ КП). 

Раніше в Донецьку у полон до бойовиків потрапляв римо-католицький священик о. Павло Вітек. 

Світлини Харківсько-Запорізької дієцезії

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар