Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 3 липня 2014 р.

03.07.2014р. Б. / Гурт «Кана» написав гімн з’їзду молоді «Вітер На Дії» (+video)

кана
Християнський гурт «Кана» став автором гімну з’їзду молоді «Вітер На-Дії», який відбудеться у суботу, 12 липня, у Львові.
 
Вже зараз усі охочі можуть вивчити слова гімну та рухи танцю, щоби продемонструвати це під час з’їзду на свято Петра і Павла на території Львівської Духовної Семінарії. 

«Кана» разом з іншими гуртами виступатиме під час з’їзду та виконає гімн. 

Вокалістка гурту «Кана» Христина Підлісецька розповіла, що основний мотив та слова гімну вони придумали за одну ніч, і невдовзі записали пісню у студії. Як тільки пісня стала поширюватися у соцмережах, Роман Демуш, семінарист та керівник Школи Християнського Аніматора, придумав рухи танцю під мелодію гімну. 

Разом з волонтерами він станцював і відзняв танець на фоні Катедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Тернополі. 

Основний рух танцю перегукується з логотипом з’їзду, а весь танець досить легко запам’ятовується. Організатори запрошують молодь та духовенство заздалегідь вивчити рухи танцю завдяки цьому відео:Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар