Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 21 грудня 2012 р.

Кримські татари розігнали виставку, присвячену Сталіну

У Сімферополі група кримських татар на чолі з представниками Меджлісу кримськотатарського народу знесла виставку, присвячену 133-річчю з дня народження Йосипа Сталіна.

Стенди у центрі Сімферополя виставили особи, що назвалися представниками російської громадської організації "Сутність часу – Крим", повідомляє Радіо "Свобода".

 Фото - William Totok з сайту Радіо "Свобода"

На виставці були представлені фотографії політичних діячів 20-го століття з хвалебними цитатами про Сталіна, офіційні фотографії сталінського періоду, а також роздавалися листівки із закликом "розібратися в історії і віддати належне такої масштабної історичної постаті як Сталін".

​​​​Представники організаторів заявили, що вважають депортацію кримськотатарського народу у 1944 році за наказом голови Державного комітету оборони СРСР Сталіна "найвеличнішим актом гуманізму".

За годину після відкриття виставки 21 грудня на місце її проведення прийшла група людей, серед яких були керівник Секретаріату Меджлісу Заїр Смедляєв і голова відділу зовнішніх зв’язків Меджлісу Алі Хамзін.

Вони закликали організаторів прибрати виставку, аргументуючи це тим, що Сталін в Україні визнаний судом винним у загибелі мільйонів людей, він особисто віддав наказ про депортацію кримських татар, яку теж визнано злочинною.

​​Після відмови організаторів згорнути виставку, активісти Меджлісу поперекидали стенди з цитатами і зображеннями Сталіна, не зачіпаючи фотоматеріали виставки "20 років без СССР".

Низка присутніх також долучилася до демонтажу виставки і намалювали фарбою на знесених стендах нацистську свастику.

"Для нас Сталін і Гітлер однакові!", - заявили представники Меджлісу.

Кілька десятків представників правоохоронних органів, присутніх при проведенні акції, у конфлікт не втручалися.

Прокуратура Сімферополя організує перевірку за фактом розгрому стендів виставки, присвяченій Сталіну, повідомляє "Крим.Коментарі" з посиланням на прокуратуру АРК.


Джерело:    УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

1 коментар:

  1. Татари молодці, але мені дивною є мовчанка не лише ліберастичної європи, а наших жидів, бо якби якісь неонацисти зробили виставку з дифірамбами на адресу Гітлера, то вони б не мовчали, а як мінімум - вчинили Міжнародний скандал і гвавту наробили б на цілий світ...
    р.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити