Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 19 грудня 2012 р.

19.12.2012р. Б. / Аскольд у літописних джерелах


23 грудня 2012 р. о 17 год в Церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі відбудеться четверта зустріч в рамках освітньо-музичного циклу «Перший християнський князь», яку проводять Інститут мистецтв та Інститут філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова.  
 
Під час лекції «Аскольд у літописних джерелах» слухачі зможуть дізнатись про західноєвропейські свідчення про постать Аскольда, образ християнського князя у літописних джерелах та літературний образ князя Аскольда в «Повісті минулих літ». Лектор – магістрант релігієзнавства НПУ імені М.П. Драгоманова Сергій Савченко.
 
«Перший християнський князь» має формат освітньо-музичного циклу, тому розповідь про постать Аскольда буде поєднуватись з музичним супроводом. 23 грудня у заході візьмуть участь солiст-органiст Національного будинку органної і камерної музики України, народний артист України Володимир Кошуба  (орган); соліст оркестру Національної опери України імені Т.Г. Шевченка, заслужений артист України, професор Броніслав Щуцький (скрипка-альт); камерний оркестр та хор регентів Інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова; провідний концертмейстер Інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова Олена Васильєва (фортепіано).

Сергій РУСАКОВ


Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар