Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 31 грудня 2012 р.

31.12.2012р. Б. / Відбувся черговий семінар для директорів катехитичних шкіл


27-29 грудня у Василіянському Інституті філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського (Брюховичі) відбувся черговий семінар для директорів катехитичних шкіл. У семінарі взяли участь представники Сокальсько-Жовківської, Коломийсько-Чернівецької єпархій, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської Архиєпархій.
 
Семінар провів о.Андрій Стадницький, парох храму Собору Пресвятої Богородиці с. Прилбичі Яворівського району Львівської області. Співдоповідачем була катехит цієї ж парафії Оксана Стадницька.
 
На семінарі були розглянуті такі теми: функціонування катехитичної школи, планування у катехитичному процесі, вплив психологічних особливостей учнів на катехитичний процес, організація припарафіяльних та виїзних таборів. Зокрема учасники у невимушеній, теплій атмосфері ділилися позитивним досвідом, труднощами, допомагаючи, таким чином, один одному у катехитичному служінні.


Катехитична комісія Києво-Галицького Патріархату УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар