Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 14 грудня 2012 р.

14.12.2012р. Б. / Франція: екстремістів депортуватимуть 
У тому числі й тих католиків, яких влада визнає екстремістами!
 
Французька влада збирається депортувати з країни радикально налаштованих імамів-імігрантів, а також розформувати релігійні товариства, члени яких демонструють ознаки фанатизму. До таких залічено й католиків-традиціоналістів. 

Завдання викривати тих, хто є потенційно небезпечним для безпеки країни, покладена на поліцію. На прес-конференції глава МВС Франції Мануель Вальс (на фото) сказав, що ці заходи викликані посиленням радикального ісламу і зокрема – кривавою бійнею, яку влаштував «тулузький стрілець» Мохамед Мера. Мануель Вальс особливо підкреслив, що ці заходи стосуватимуться не лише мусульман-салафітів, а й таких угруповань, як Civitas – католицького руху правого ухилу, близького до партії «Народний фронт» і Товариства св.Пія Х (лефевристів). 

Чим таким «екстремістським» відзначився рух Civitas? Наприклад, організацією в минулому місяці у Парижі акції протесту проти одностатевих шлюбів. 

Ця заява глави МВС, підкреслює Reuters, пролунала через два дні після того, як президент Олланд проголосив про створення спеціального агентства, покликаного слідкувати за тим, щоб у Франції дотримувалося принципу «відділення Церкви від держави». Хоча, якщо продовжити думку, на яку наштовхує наведена в інформації статистика, то «Церква від держави» у Франції відділена вже давним-давно, традиційно католицькою ця країна вважається немовби автоматично, а проживають у ній ще й 4 млн мусульман і близько чверті мільйона юдеїв, яких аж ніяк не назвеш «Церквою». Таким чином, у боротьбі з екстремізмом, до якого власне Церква стосунку не має, буде вжито якихось заходів щодо радикальних мусульман, а заодно буде нагода «розібратися» з неугодними католиками. Міністр-соціаліст Мануель Вальс сказав на прес-конференції, що уряд зобов’язаний боротися з релігійним екстремізмом, оскільки це «принизливо для республіки» і базується на запереченні розуму, на ставленні догматів вище закону. Тобто ідеї Французької революції живуть і процвітають у французькому уряді та в головах соціалістів: проголосити Богиню Розуму і винищити все, що стосується релігії, не роздивляючись, з якого кореня воно походить. Ситуація вельми сумна, оскільки ніщо інше, як наслідки Французької революції та жорсткої лаїцизації допровадили нинішню Францію до того, що замість віруючих католиків її населяють чимало радикальних мусульман. 

Власне, глава МВС Франції відкрито сказав про це на прес-конференції 11 грудня, зазначивши, що уряд соціалістів надаватиме ще більше значення лаїцизації – державному секуляризмові, який, на його думку, «ослаб», коли при владі був президент Саркозі. 


За матеріалами: Newsru, unavoce.ru

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар