Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 20 грудня 2012 р.

20.12.2012р. Б. / День Св. Миколая у Лук`янівській слідчій в`язниці


19 грудня 2012 року волонтери Ореста Цибрівська та Христина Шонь послужили Святителю Миколаю, передавши дарунки, зібрані в результаті доброчинної акції, що була проведена в громадах УГКЦ у м. Києві. Їх супроводив о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу душпастирства у пенітенціарній системі України. 

Дарунки, придбані на кошти збірки або передані настоятелям греко-католицьких громад: солодощі, предмети гігієни (мило, креми і шампуні), набори для листування, отримали 267 жінок, 98 засуджених з господарської обслуги, 120 хворих у мед-частині, 39 неповнолітніх. Також були передані товари для новонароджених немовлят, матері яких утримуються в установі за рішенням суду.
 
Подробиці застосування використаних коштів дивіться у підсумку акції Свято Миколая для ув'язнених.
 
Цього ж дня у привітанні неповнолітніх та новонароджених з подарунками від доброчинців взяли участь також представники УПЦ, УПЦ КП, ВСЦХВЄП, Громадської ради при Управлінні ДПтС України у Києві та Київській області.


Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар