Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 26 грудня 2012 р.

26.12.2012р. Б. / Вийшов друком календар з уставом Богослужінь на 2013 рік


Стараннями Патріаршої Літургійної Комісії УГКЦ у співпраці з Літургійною Комісією Львівської Архиєпархії вийшов у світ календар з уставом Богослужінь на 2013 рік.
 
Календар з уставом є однією з найважливіших книг не лише для священослужителів, а й дяків та мирян, адже в ній поміщений порядок Богослужінь добового кола на цілий рік. До цього часу, кожна єпархія перед початком нового року окремо видавала своє видання календаря з уставом і це створювало деякі незручності і неточності.
 
Відтепер, як зазначив Голова Літургійної Комісії Львівської Архиєпархії о. Володимир Стефанишин починаючи з 2013 року УГКЦ матиме єдине видання Календаря з уставом Богослужінь для всіх єпархій та Митрополій, щоб краще зберігати порядок і єдність Богослужінь у всіх храмах УГКЦ.
 
Календар з Уставом можна придбати в Церковній крамниці Собору св. Юра (пл. Св. Юра, 5, тел. 261-13-82). Кількість примірників обмежена.

Прес-служба Львівської Архиєпархії УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар