Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 10 грудня 2012 р.

10.12.2012р. Б. / Архиєпископ Неаполя закликає мафію до навернення 
 «Покайтеся, схаменіться», – звернувся до місцевої мафії архиєпископ Неаполя кардинал Крешенціо Сепе. Надзвичайно суворі слова ієрарха опублікували італійські ЗМІ в суботу, зазначивши, що він знову довів сміливість і непримиренну позицію.

Кардинал Сепе згадав про зведення рахунків мафії цими днями в Неаполі, в результаті чого загинули не тільки члени ворогуючих кланів каморри, а також випадкові люди.

Під час святкування з нагоди суботнього свята Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії архиєпископ Неаполя звернувся до мафії: «Подумайте про ваших дітей і ваших дружин, коли хочете скоїти злочин позбавлення життя вашого ближнього».

«Після обвинувачувального вироку суспільства настане суд Божий», – сказав кардинал Сепе. Далі  він запевнив: «Як Церква, так і людська спільнота, ніколи не перестане боротися з цими сіячами смерті, які не мають гідності».

Ієрарх засудив трагічні події тих днів, коли наймані вбивці застрелили чоловіка, якого переслідували, на подвір’ї дошкільного закладу в Неаполі. «Це неприпустимо входити на територію дошкільного закладу, де є невинні діти, для того, щоб вбити ворога чи конкурента. Це роблять безсердечні люди, які живуть тільки жорстокістю і беззаконням» – сказав кардинал Крешенціо Сепе.

Він висловив переконання, що недостатньо «любити Неаполь і бути готовими захищати його від тих, хто зводить на нього наклепи». Не можна, наголосив він, повертатися спиною і заплющувати очі.

Італійський прелат заявив, що болячкою Неаполя є «нікчемність і малість» людей мафії, які – як він сказав – «є зразком найогиднішого насильства». Він також говорив про «шакалів», які «завдяки нещастям і найслабшим мають свій нещасний прибуток», а мафію він називав «злочинною клікою».

Це ще одна дуже сильна промова архиєпископа Неаполя. Уже раніше його суворі слова ЗМІ називали «анатемою». Він недавно заявив, що «мафіозі не ввійдуть до церкви навіть після смерті». «Я заборонив священикам впускати членів мафії до церкви. Якщо вони не навернуться, то не отримають ані таїнств, ані церковного похорону», – сказав архиєпископ Неаполя. 

 Нагадаємо, минулого року архиєпископ Крешенціо Сепе заборонив жалобні урочистості у храмах для мафіозі. Також гангстерам заборонили бути хрещеними батьками та свідками під час шлюбу. 

Свого часу про проблему мафії говорив також Папа Бенедикт XVI, під час свого візиту на Сицилію.


За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар