Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 14 грудня 2012 р.

14.12.2012р. Б. / Церква протестує проти накидання лібералізму в хорватських школах


Одностороннє рішення Міністерства науки, освіти і спорту Республіки Хорватія увести додаткові модулі до предмету «Медичне виховання» в хорватських школах, як обов’язковий предмет, викликало широкий спротив хорватського суспільства. Провідним у цих протестах став батьківський комітет «GROZD», який є найвпливовішою батьківською інституцією в Хорватії.
 
 
Нова програма «Медичне виховання» створена групою науковців, пов’язаних з групою «Queer», яка пропагує крайньо ґеївський світогляд. Окрім цього, програма не пройшла тестування неупереджених науковців, як цього вимагає хорватське законодавство. Також не було і суспільної дискусії, яку передбачає хорватський закон у подібних ситуаціях.
 
Ще 16 листопада цього року Хорватська єпископська конференція звернулась до хорватського суспільства та світової громадськості з відповідною заявою, яка гостро критикує порушення прав та свобод, на які пішло Міністерство науки, освіти і спорту Республіки Хорватія, вводячи додаткові модулі до предмету «Медичне виховання» в хорватських школах, як обов’язковий предмет.
 
 
Програма передбачає уже в 3 класі введення учнів в питання сексуального життя. У 4 класі учні покликані прийняти різницю між реальною та соціальною статтю. Навіть вводиться поняття жінки, як «чоловіка з піхвою». У 5 класі учням втовкмачується, що мастурбація корисна і бажана. У 6 класі учнів мали би привчати до порнографії, як нормального явища. У 7 класі учні мають осягнути «розуміння» того, що сексуальна поведінка так званих сексуальних меншим є природна і нормальна.
 
У 1 класі гімназії, що відповідає 9 класу українських шкіл, учнів переконують, що сексуальні стосунки між 15-літніми прийнятні і нормальні, хоча хорватський закон це розглядає, як кримінальний злочин.  Також учні зобов’язані проаналізувати якість порнографії та перебороти в собі стереотипи того, що суспільство на даний момент вважає нормальним . Тобто учні мають прийняти сексуальну ненормальність, розпусту, порнографію, сексуальні збочення, як нормальні.
 
 
Церква і батьківські комітети розгорнули широку кампанію протесту проти недемократичної поведінки хорватського Уряду. Одним з перших етапів – інформування батьків про реалії внесених змін у викладання предмету «Медичне виховання» та збір підписів батьків під петицією протесту.
 
11 грудня цього року кардинал Йосип Бозаніч, Архиєпископ Загребу, виступив з гострою заявою, у якій назвав накинені зміни в предметі  «Медичне виховання» такими, що руйнують людину і суспільство.
 
Церква також наголошує, що зміни є недемократичними, антиконституційними та незаконними. Якщо держава не реагуватиме у відповідний спосіб, батьки-християни подадуть на хорватську державу до суду.
 
 
Політичні коментатори називають поведінку теперішньої хорватської влади ганебною. На їхню думку, влада, яка нездатна боротися проти економічної кризи в Хорватії, вдається до провокацій, які можуть в кінцевому результаті повністю дестабілізувати хорватське суспільство й економіку. На це вказують також і церковні коментатори.


Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар