Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 12 грудня 2012 р.

12.12.2012р. Б. / Глави Церков закликали депутатів чесно виконувати свої обов’язки
 Нагадуємо парламентарям про відзначену в Конституції відповідальність – не лише перед українським народом, але і перед Богом. Про це зазначено у Зверненні Наради представників християнських Церков України до новообраних народних депутатів України.
 
У своєму посланні до депутатів глави Церков наголошують, що бути законодавцем – це «створювати такі нові закони або так виправляти старі, щоби ними утверджувалася правда, підтримувалися добрі справи, а зло знаходило своє покарання». 

За їх словами «благом буде для України, коли її закони матимуть основу в моральних засадах, які випливають з Божого Закону». 

«Бажаємо вам бути мудрими, щоби вміти розрізняти правду і неправду, добре і зле – адже якщо кожна людина повинна прагнути досягнення мудрості, яка є дар від Бога, то тим більше мудрість потрібна тим, хто стоїть на чолі народу та творить його закони», – підкреслюється у зверненні. 

Глави Церков побажали народним депутатам України мудрості, виваженості, плідної роботи на благо України. «Підносимо за вас свої молитви, і нехай Великий Законодавець Господь допомагає вам, надихає у праці та оберігає від спокус», – відзначено у посланні до парламентарів. 


Звернення, ухвалене 28 листопада 2012 року під час зустрічі глав Церков, підписали:
  • Володимир (Сабодан), Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви;
  • Філарет (Денисенко), Патріарх Київський і всієї Руси-України,  Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату;
  • Святослав (Шевчук), Верховний Архієпископ Української Греко-Католицької Церкви;
  • В’ячеслав Нестерук, Президент Всеукраїнського Союзу об’єднань євангельських християн-баптистів;
  • Михайло Паночко, Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України;
  • Петро Мальчук, Архієпископ Римсько-Католицької Церкви в Україні;
  • Сергій Дебелинський, Президент Братства незалежних церков та місій євангельських християн-баптистів України;
  • Леонід Падун, Старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви;
  • В’ячеслав Горпинчук, єпископ Української Лютеранської Церкви.
Нагадаємо, раніше деякі представники Церков прокоментували духовні наслідки порушення клятви, даної на Біблії, зокрема, народними обранцями. 


За матеріалами: ІРС

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар