Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 31 січня 2013 р.

31.01.2013р. Б. / Чим відрізняється Зарваниця від Почаєва


Як відомо, Зарваниця входить до двадцяти найвідоміших Марійських Духовних центрів Європи. Щороку святиню відвідують сотні тисяч прочан. Сюди приїжджають люди не тільки з України, а й зі всього світу. Хто хоч раз побував у Зарваниці, прагне повернутися сюди знову. Насамперед за тією Божественною благодаттю, яка, начебто, відчувається у цьому чудотворному місці. Свідченнями про це діляться самі прочани.
 
– От коли відбуваються воєнні прощі, до мене підійшла майор з Херсона і каже: «Владико, я була в різних місцях, в різних монастирях, але те, що я відчула в Зарваниці, я ніде того не відчула». Інші говорять: «Ми були в Почаєві. Там нас заставляли спідниці одівати, там заставляли хустки надівати. Ви тут нічого не заставляєте. Ви не робите різниці і не питаєтесь, чи то католик, чи то греко-католик, чи то православний, чи то римо-католик. Ви всіх приймаєте». Я кажу: «Так, ми всіх приймаємо. Бо ми є діти одного Бога». Ми повинні шукати ту дорогу, що нас з’єднує, а не ту, що нас роз’єднує, – вважає архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.
 
Кир Василій наголошує, що Зарваниця є якраз тим екуменічним місцем, яке об’єднує всіх.
 
– Наприклад, приїжджають до нас на велику прощу. Є отець такий православний, який з Верховини іде два тижні з дітьми пішки. Ми даємо йому монастир і він служить Службу Божу. Інші священики у підземній церкві служать Службу Божу. Нехай служать. Що забере хтось Зарваницю? Ні. Нехай всі служать. Зарваниця є для всіх. Це одне таке чудотворне місце на Україні, де всі можуть служити, всі можуть молитися за ту єдність. Бо ми є діти однієї церкви, ми є діти одного Бога, ми є діти України. Єдність будує, а роз’єднання – руйнує. Ми повинні в єдності жити і в любові. В єдності сила нашого народу, – впевнений архієпископ Василій Семенюк.
 
Як ми повідомляли, владика Семенюк став головною дійовою особою фільму «Зарваниця. Духовний Марійський центр», який відзняла мультимедійна студія «Свічадо». У документальній стрічці розповідається про відновлення і розбудову Зарваниці, її духовну цінність, про життєдайну силу води з її джерела та численні зцілення і навернення.

Джерела: http://zz.te.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар