Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 7 січня 2013 р.

07.01.2013р. Б. / Привітання Східним Церквам з нагоди празника Христового Різдва. «Ангел Господній» з Бенедиктом ХVІ

Після закінчення в базиліці святого Петра у Ватикані, відслуженої з нагоди празника Богоявлення Господнього (6 січня 2013 р.), під час якої Святіший Отець Бенедикт XVI уділив свячення чотирьом єпископам, перед молитвою «Ангел Господній», із вікна своєї приватної бібліотеки він звернувся з повчанням до мешканців, паломників та гостей Вічного Міста, які особливо численно заповнили ватиканську площу Святого Петра.
 
У перших словах недільної катехизи Папа наголосив, що у той час, коли Церква латинського обряду відзначає урочистість Богоявлення Господнього, численні Східні Церкви, згідно з юліанським календарем, святкують Різдво. Ця невелика різниця, внаслідок якої накладаються дві події, підкреслює, що це Дитятко, яке народилось в убогості Вифлеєвської печери, є світлом світу, що спрямовує шлях усіх народів. Такий підхід схиляє до роздумування також і з точки зору віри – з одного боку, під час Різдва, бачимо віру Марії, Йосифа та пастухів, а сьогодні, під час Богоявління, бачимо віру Трьох Царів, які прийшли із Сходу, щоб поклонитися юдейському Цареві.
 
Папа окремо привітав з Христовим Різдвом вірних Східних Церков, які дотримуються юліянського календаря. Вселенський Архиєрей сказав: «Дорогі брати й сестри! Завтра Церкви Сходу, які дотримуються юліанського календаря, святкуватимуть Господнє Різдво. У радості спільної віри звертаю до них найщиріші побажання миру разом із особливою згадкою в молитві».

Джерела: Радіо Ватикан

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар