Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 17 січня 2013 р.

17.01.2013р. Б. / У Харкові три конфесії спільно молитимуться про єдність християн


У Харкові три конфесії домовились спільно відзначити Тиждень молитов за єдність християн – РКЦ, УГКЦ та Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (о).
 
У неділю, 20 січня, о 9. 00 у Свято-Дмитрівському православному храмі відбудеться Літургія. Проповідь цього дня виголосить римо-католицький священик Мар’ян Сковира. 

23 січня у Свято-Дмитрівському храмі пройде Молебень за єдність християн за участю православних, римо- і греко-католицьких священнослужителів. 

У п’ятницю, 25 січня, екуменічна Літургія Слова відбудеться у кафедральному римо-католицькому соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Харкова (вул. Гоголя 4). Проповідь виголосить архиєпископ Ігор (Ісіченко). 

Нагадаємо, з 18 по 25 січня вже протягом 46 років відбувається тиждень молитви за єдність християн. Цього року його гаслом стали слова з Книги пророка Міхея: «Те, чого Господь від нас вимагає». 


За матеріалами: РІСУ

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар