Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 23 січня 2013 р.

23.01.2013р. Б. / Громада Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі милосердям послужила для ув`язнених жінок


21 січня 2013 року настоятель храму Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі митрофорний протопресвітер Ігор Онишкевич та волонтери Віра Гусєва, Ольга Максимова й Ореста Цибрівська відвідали ув'язнених жінок у Київському слідчому ізоляторі. Вже 3-й рік поспіль у Свято Богоявлення біля храму освячується вода у п'яти-літрових флягах, яку передають разом із гуманітарною допомогою до жіночих камер Київського СІЗО. Їх в установі понад 200 осіб. Є також дві матері з грудними немовлятами. Усі жінки завжди з вдячністю приймають пастирську увагу й турботу Церкви, яка намагається підтримувати духовні їх сили. Традиційно передаються записки намірень на богослуження, а імена вписаних поминаються на найближчій Св. Літургії. Пенітенціарна служба особливо сприяє таким відвідинам з огляду на велику духовну потребу жінок, що опинилися в місцях неволі.
 
Жінкам було передано освячену воду, цукерки та гігієнічні засоби від подружжя Руслана і Руслани, що вінчалися в Аскольдовому храмі, а також печиво й духовну літературу.
 
Напередодні персонал слідчого ізолятора, неповнолітніх та хворих у медичній частині привітав о. Костянтин Пантелей.

Джерела: http://prison-pastoral.blogspot.com

 Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар