Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 24 квітня 2013 р.

24.04.2013р. Б. / У міністерстві оборони США християнство зарахували до «форм релігійного екстремізму»Понад 40 конгресменів американського парламенту скерували до міністра оборони колективний лист, вимагаючи заборонити діяльність військового інструктора, який називає християнство «формою релігійного екстремізму» нарівні з Аль-Каїдою і Хамас, повідомляє агентство christiannews.

Рік тому в штаті Пенсільванія проходили тренування, в яких брав участь армійський підрозділ запасу, що проходив інструктаж зі світового релігійного  екстремізму. У його межах демонструвалася слайд-презентація зі списком 18 екстремістських релігійних груп. У цьому списку християнство виявилося на 1-му місці, а «Брати мусульмани», ультра-ортодоксальні юдеї, рух «Christian Identity», Аль-Каїда і Хамас розташувалися нижче.

За матеріалами www.sedmitza.ru

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар