Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 19 листопада 2012 р.

19.11.2012р. Б. / У Франції – масові протести проти легалізації гомосексуальних шлюбівФото: Reuters

 
Понад 100 тисяч жителів Франції у суботу взяли участь в акціях протесту проти легалізації одностатевих шлюбів. Активісток з FEMEN, які роздягнуті, але в монаших вельонах, підтримували гомосексуалістів, учасники мітингу просто побили. 
 
Як повідомили представники поліції, у суботу, в одному тільки Парижі, в демонстраціях взяли участь 70 тисяч осіб, ще 22 тисячі французів вийшли на вулиці Ліона. Число учасників акцій протесту в Марселі досягло 8000. Тим часом, за даними організаторів демонстрацій, кількість мітингувальників у Парижі наблизилася до 200 тисяч чоловік. Їх об'єднує гасло: «Один тато і одна мама для кожної дитини!». Одночасно на півдні Парижу відбувався мітинг на підтримку законопроекту про легалізацію гомосексуальних шлюбів. Він ледь зібрав 100 осіб. 

Активістки української організації FEMEN спробували зірвати марш проти одностатевих шлюбів в Парижі, проте ці спроби обернулися провалом. Лише застосування поліцейськими сльозогінного газу допомогло зупинити побиття дівчат членами католицької організації Civitas. 

Примітно, що в акціях протесту проти законопроекту беруть участь і деякі представники гей-співтовариства. Так, Ксав'є Бонжібо заснував рух «Геї без шлюбу». В інтерв'ю виданню Le Monde він заявив: «Більшість гомосексуалістів сміються до сліз над цим законом. Ми вважаємо, що для повноцінного розвитку дитини необхідні і чоловік, і жінка». 

У січні на затвердження французького парламенту, як очікується, надійде законопроект про одностатеві шлюби, затверджений 7 листопада Радою міністрів країни. Узаконення гомосексуальних шлюбів було в числі передвиборних обіцянок президента-соціаліста Франсуа Олланда. Якщо законопроект буде прийнятий парламентом, в обох палатах якого лівим належить абсолютна більшість голосів, то гомосексуальні пари також зможуть усиновлювати дітей. 

Як повідомлялось раніше, серед противників французького законопроекту про легалізацію гомосексуальних шлюбів – Католицька Церква та консервативна опозиція. 

В країнах, де така практика вже введена, одночасно утискається свобода віросповідання. Зокрема дискримінуються католицькі сиротинці: їх зобов'язують або закриватися, або віддавати дітей гомосексуалістам. Наприклад, як нещодавно повідомлялося, через гомосексуалістів у Британії закриють останню католицьку благодійну організацію. 

Нагадаємо про 15 причин, чому суспільство не повинно легалізувати одностатеві «шлюби».


За матеріалами: russian.rt.com / Католицький Оглядач

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар