Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 3 листопада 2012 р.

03.11.2012р. Б. / Гурт Кана вчився у Польщі піарити християнську музику 
Учасники християнського музичного гурту Кана вчилися у Варшаві Піару Доброї Культури. Навчання організувало товариство Польської християнської музики MuzaDei. 
 
Тепер, сподіваються канівці, вони зможуть займатися піаром музичного християнського продукту і робити це добре. 


Про те, як правильно використовувати соцмережі у зв’язках з громадськістю, музикантам розповіли фахівці з компанії Орендж - Томаш Сулевський, директор координації суспільних медіа, та Конрад Чєшьолькєвіч, директор піару та спонсорингу. 


Також Кана вчилася співпрацювати з журналістами: відповідати на складні питання, правильно поводитися перед камерою, говорити так, щоб захопити слухача. Цього їх вчили Бриґіда Ґришяк, телевізійна журналістка, авторка бестселеру «Найбільше любив вівторки» та Мілена Славінська з телебачення Polsat. 

Поради стосовно менеджменту та спонсорінгу музиканти отримали від легенди менеджерів християнських гуртів, таких як Deus Meus, New Life’M – Анджея Дубєля. 

Як повідомили CREDO учасники гурту Кана, навчання допомогло зрозуміти, що «християнський продукт необхідно популяризувати і робити це на найвищому рівні, адже це один із способів доброї євангелізації, якої потребують люди». 

Довідка

Канамузичний християнський гурт. Кана пропонує фольк-рокову суміш з елементами джазу. Своїми текстами музиканти відкрито говорять про власний спосіб життя, який переповнений Богом. До складу входять: вокал (дудки, дзвіночки) – Христина Підлісецька; бас-гітара, контрабас, аранжування – Євген Бетлінський; скрипка, сопілка – Любов Бетлінська; барабани – Віктор Лісніківський; гітара – Олексій Каплунський. 

Стартом свого музикування Кана вважає вересень 2005 року. З того часу світ побачили чотири альбоми: «Поруч з Тобою» (2007), «В Тобі знайду себе» (2009), «Христос Народився» (2009) та «Радість Моя» (2010). Останній альбом – спеціальний проект – музика, покладена на поезію Святої Терези від Дитятка Ісус. Щорічно Кана дає понад 30 концертів. Трохи більшими проектами Кани є: з’їзди музикантів, організації музичних фестивалів, музичні майстер-класи прославлення. 


Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар