Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 16 листопада 2012 р.

16.11.2012р. Б. / Представники конфесій розглянули проблеми законодавчого забезпечення релігійної свободи


КИЇВ – Секретаріат Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорив зміст та можливі негативні наслідки у зв’язку з прийняттям парламентом змін до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
 
Зустріч представників конфесій відбулась 15 листопада 2012 року за участі Головуючого у ВРЦіРО архієпископа Григоріса Буніатяна, керуючого Українською єпархією Вірменської Апостольської Церкви, повідомляє Інститут релігійної свободи.
 
Запрошений на засідання директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Володимир Любчик розповів про результати засідання  Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій при Кабінеті Міністрів України. За його словами, на сьогодні достеменно не відомо, чи застосує Президент України право вето до законопроекту № 10221 чи підпише його.
 
Нагадаємо, що члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організаційНарада представників християнських Церков України, а також правозахисники,  громадські активісти та науковці звернулись до Президента Януковича із закликом не підписувати зміни до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» з метою збереження свободи віросповідання в Україні.
 
Секретаріат ВРЦіРО вирішив підготувати звернення до новообраного складу Верховної Ради України. Представники конфесій також спланували свою подальшу взаємодію з метою розвитку державно-конфесійних відносин у конструктивному ключі.


Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар