Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 8 листопада 2012 р.

08.11.2012р. Б. / Розпочалася підготовка до вшанування пам’яті жертв Голодомору


Члени Громадського комітету з вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 років ухвалили план заходів на 24 листопада – День пам’яті жертв Великого Голоду. 
 
Як повідомив Радіо Свобода член комітету Володимир В’ятрович, мета цьогорічної кампанії – розповісти про тих, хто рятував у роки геноциду співвітчизників від голодної смерті. За словами історика, «без знання імен бодай кількох таких праведників національна пам’ять про Голодомор-геноцид не буде повною». 

Громадський комітет звернувся до освітян з пропозицією провести у поминальний тиждень 19–23 листопада Уроки пам’яті, залучити школярів і студентів до участі у громадських заходах у день пам’яті жертв Голодомору. 

Громадський комітет сподівається, що вдасться уникнути зайвої політизації відзначення пам’яті жертв Великого Голоду, наголосив В’ятрович. 

«Сподіваюсь, що, незважаючи на важку післявиборчу ситуацію в Україні, представники тих політичних сил, які підтримують відзначення, прийдуть на наші акції насамперед як громадяни», – сказав історик. 

Громадський комітет звернувся до чинної влади в Україні та представників різних держав на міжнародному рівні визнати Голодомор 1932–33 років геноцидом українського народу і провести відповідні заходи на вшанування пам’яті його жертв. 


За матеріалами: Радіо Свобода 

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар