Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 4 листопада 2012 р.

04.11.2012р. Б. / Брейн-ринг у Луцькому екзархаті


Вчора, 3 листопада, у обителі отців-василіян що у Луцьку відбувся екзархальний рівень гри брейн-ринг на тему: "Святі Таїнства в житті Церкви". У цій грі брало участь 5 команд. З Володимирського деканату "Озерце" та "Радість", з Рівненського - "Промінь Віри" та "Промінчики" і "Слово Боже" з Луцького. За грою стежило високоповажне журі у складі Преосвященого Кир Йосафата (Говери) екзарха Луцького, високопреподобного о. Терентія Цапчука ЧСВВ, голови катехитичної комісії екзархату та о. Тараса Омельчука.Ведучим гри був о. Павло Федусів ЧСВВ, котрий на літніх таборах та катехизаціях багато працював з молоддю та дітьми над вивченням Катехизму ФОТОРЕПОРТАЖ
 
Як результат змагань перемогу в молодшій групі здобула команда "Озерце" Володимирського деканату, котра і поїде представляти екзархат на всеукраїнському рівні у Львові 10 листопада 2012 р. В старшій віковій категорії за першість від Луцького екзархату боротиметься команда "Промінь віри".
 
Як повідомила прес-служба Української Греко-Католицької Церкви  за фінальними змаганнями можна буде спостерігати на офіційній сторінці Церкви та на блозі гри брейн-ринг.


Джерела: www.lutsk-ugcc.org.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар