Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 15 квітня 2014 р.

15.04.2014р. Б. / Львів: позов священика з Майдану до ДАІ задовольнив суд

Львів: позов священика з Майдану до ДАІ задовольнив судВчора, 14 квітня, суд задовольнив позов активіста "Автомайдану", греко-католицького священика о. Михайла Димида про визнання протиправними дій Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області щодо складення на нього протоколу про адміністративне правопорушення, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ZN.

Про це в соціальній мережі Facebook повідомила спільнота «Дорожній Контроль Львів». Згідно з повідомленням, позов задоволено повністю.

Нагадаємо,  як повідомляв Християнський портал КІРІОС, працівники ДАІ склали на отця Димида протокол через поїздку до Межигір’я 29 грудня 2013 року. Священик наполягав, що протокол складено незаконно, і що працівники ДАІ протиправно втручалися у приватне життя о. Димида через відео фіксацію під час вручення запрошення до відділу ДАІ.

На початку цього року у Франківському районному суді Львова розглядали справу про адміністративне правопорушення з боку отця Димида. Священика, який є викладачем УКУ, звинувачували у тому, що він не зупинився на вимогу працівника міліції 29 грудня о 12:30 в селі Нові Петрівці на Київщині, коли колона автомобілів "Автомайдану" рухалася до Межигір’я. За його словами, у цей час він взагалі ще був поблизу Євромайдану в Києві.

Після розгляду цієї справи о. Димид подав зустрічний позов.

Отець Димид допомагав євромайданівцям у Києві, молився, сповідав та причащав активістів. Це, як вважається, і стало основною причиною його переслідування працівниками ДАІ.

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар