Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 3 квітня 2014 р.

03.04.2014р. Б. / В Україні "завалялось" ядерного арсеналу на десяток превентивних ударів - ЗМІ


В Україні "завалялось" ядерного арсеналу на десяток превентивних ударів - ЗМІ. В Україні могли залишитися атомні бомби, які можуть перетворити ворога на "радіоактивний пил"...

В України може бути можливість завдати ядерний удар у відповідь. Попри без'ядерний статус країни, на теренах України могли залишитися ядерні бомби. Їхня потужність настільки велика, що може буквально перетворити ворога на "ядерну пустелю", йдеться в сюжеті програми Гроші. Україна проміняла ядерну зброю на міжнародні гарантії свого суверенітету. 

Але вони не виконуються. Тому журналісти програми вирішили розібратися, чи здатна Україна відновити свій ядерний потенціал та не виконувати умови договору. Виявляється, Україні не вистачає для створення бомби лише грошей. Спеціалістів у країни ціла армія, ресурси також є. Присутні навіть носії, які можуть відправити бомбу на територію ворога, та унікальна техніка світового зразка для створення боєголовок. Та й палива для ракет вистачить на десять років. "Грошей немає. Все є. Ресурс є. Голови є. Грошей немає", - розповідають експерти про можливість створення бомби. Але грошей потрібні мільярди. 

Якщо на виділення коштів принаймні поки що чекати не варто, то можливість віднайдення старих запасів ніхто не відкидає. Адже, коли під час роззброєння з України мало бути виведено 1272 ядерних боєголовок, одна з них зникла. Таємно перепродати її іншим державам було неможливо, адже мова йде про ядерний боєприпас у 550 кілотонн. Для порівняння, у бомбі скинутій на Хіросіму, було усього 12. Крім того, на теренах держави "загубилися" два важких стратегічних ядерних бомбардувальники. Ядерні ракети УР-100Н УТТХ ((SS-19 Stiletto) офіційно були ліквідовані у 99 році, а через роки виявилось, що в схронах країни їх ще 31 одиниця. Тому дехто з професорів не на камеру припускає, що, можливо, мільярдів і не знадобиться. 

Теоретично, випадково загубленого в Україні, ядерного арсеналу могло б вистачити на десяток превентивних ударів, які б заспокоїли норов агресора. Нагадаємо, що скандальний Кисельов і Ко почали лякати США ядерним ударом. Кисельов хизується тим, що Росія з легкістю перетворить США на радіоактивний пил...

Експрес онлайн

Немає коментарів:

Дописати коментар