Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 15 квітня 2014 р.

15.04.2014р. Б. / Головний капелан УГКЦ провів зустріч з Головнокомандувачем Збройних Сил України

Головний капелан УГКЦ провів зустріч з Головнокомандувачем Збройних Сил України
9 квітня військовий єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької церкви у справах душ пастирства силових структур України зустрівся з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Михайлом Куциним. У зустрічі взяли участь військові капелани о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту, та о. Степан Сус, Голова Центру військогово капеланства Львівської Архиєпархії.

У ході зустрічі було обговорену низку питань, пов’язаних з душпастирством українських капеланів у Збройних Силах України,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу Департаменту капеланства УГКЦ. Єпископ Михаїл подякував генерал-лейтенанту за співпрацю в галузі військового капеланства та виявив сподівання на подальші спільні кроки, спрямовані на задоволення релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України. На завершення зустрічі військовий єпископ подарував усім присутнім молитовник військовослужбовця «Молись і служи!», виданий Департаментом.
Головний капелан УГКЦ провів зустріч з Головнокомандувачем Збройних Сил України

Джерело:  КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар