Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 29 лютого 2012 р.

29.02.2012р. Б. / Екзорцист о. Василь Пантелюк з 1 по 3 березня перебуватиме в ОдесіЕкзорцист о. Василь Пантелюк, греко-католицький священик з Донецька (храм Покрову Пресвятої Богородиці), з 1 по 3 березня проведе в Одесі ряд зустрічей з віруючими, а також буде молитися за вигнання злих духів і звільнення від вроків.
 
Як повідомив настоятель Свято-Андріївського храму о. Руслан Остафій, запрошувати відомого священика-екзорциста до Одеси на Великий піст стало вже традицією.
 
«Призначення посту – очистити людину, зробити її більш чуйною і сприйнятливою до духовної дійсності, – говорить о. Руслан. – Екзорцизм і молитви на оздоровлення, які буде читати о. Василь Пантелюк, також є важливою частиною великопісного очищення».
 
За словами одеського священика, в духовному житті людини дуже важлива співпраця людини і Господа, синергія.
 
«Бог не врятує нас без нас, тому ми повинні прикладати великих зусиль, щоб врятуватися і навернутися до Бога», – каже він.
 
Зокрема, зазначив о. Руслан, важливо співпрацювати з Богом також і у справі зцілення. Є дві крайності – взагалі не звертатися до Бога за зціленням, і звертатися, але не докладати ніяких фізичних зусиль для боротьби із захворюваннями.
 
«Якщо у вас хвора спина, вам слід не тільки ходити до церкви на молитву, а й купити ортопедичний матрац, це не буде вважатися недовірою до Бога. З іншого боку, без Божого благословення та підтримки навіть найкращі медичні засоби можуть бути марні, тому розумна людина співпрацює зі своїм Творцем, а не нехтує Ним», – наголосив настоятель Свято-Андріївського храму.
 
 
Нагадуємо, що в Донецьку молитви екзорцизму проводяться щосереди у храмі Покров Пресвятої Богородиці. Детальніше про це можна дізнатися у храмі за адресою: пр-т Васнєцова, 2Б (Куйбишевський р-н, зупинка «Бакінських комісарів» для тролейбуса №14 та марш. № 10, 26, 32, 63, 16 напроти колишнього Куйбишевсього війскомату).


Джерела: www.ugcc.dn.ua

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар