Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 4 лютого 2012 р.

04.02.2012р. Б. / Патріарх Кіріл підтримує намір керівництва Росії блокувати неугодні інтернет-ресурсиПатріарх Московський і всієї Московитської Імперії, предстоятель Російської православної церкви Кирил вважає, що російське суспільство слід захистити від аморального змісту інтернету.
 

За словами глави РПЦ, виконанню цього завдання може послужити створення Ліги безпечного інтернету. Патріарх Кирил наголосив, що церква підтримує цю ініціативу, реалізовану за підтримки Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ.
 

"Інтернет не може бути тим місцем, де б духовно і морально руйнувалися люди, це не може бути тією сферою, де здійснюється масова деградація особистості, суспільства і суспільних відносин", - сказав патріарх на зустрічі з міністром.Джерела: УНІАН

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар