Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 3 лютого 2012 р.

03.02.2012р. Б. / Православні - найнещасніші люди у світіРівень щастя серед віруючих вищий, ніж у атеїстів. Виняток становлять лише православні.

Про це свідчить дослідження «індексу щастя», проведене фахівцями WIN-Gallup International в більш ніж 58 країнах світу. Результати опитування публікує журнал «Російський репортер».

Так, за даними опитування 52 913 осіб виявилося, що найщасливішими відчувають себе католики і протестанти - індекс щастя в цих категоріях становить 54 (при максимумі в 100). Тоді як індекс щастя серед православних - всього 28. Трохи менше, ніж католики, щасливі представники інших релігій (52) і люди, які сповідують юдаїзм (50). Індекс щастя у індуїстів становить 43, у представників інших християнських релігій і мусульман - по 42. Індекс щастя буддистів - 35.

Крім того, якщо вірити дослідженню WIN-Gallup International, щастя залежить від становища в суспільстві: серед тих, хто успішний з соціально-економічних поглядів, індекс щастя 51, тоді як у аутсайдерів він усього 27.

Україна в дослідженні названа нещасною країною - індекс щастя в нашій країні складає всього 30 пунктів.За матеріалами: comments.ua

Джерело:  Мандрівники Христа ЦаряДе вже тут, між "православними", мріяти про щастя, коли Бог - не люблячий Батько, а Тиран, який пильнує за кожним кроком людини і дивиться лише за тим, де людина спіткнеться, щоб її негайно покарати...

Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

Немає коментарів:

Дописати коментар