Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 9 лютого 2012 р.

09.02.2012р. Б. / У Львові діє банда фальшивих священиків 
У Львові шахраї переодягаються в священиків і кроплять за гроші «святою» водою квартири довірливих львів'ян (водохресною водою можна святити до Стрітення). 
 

«Фальшивих священиків, одягнених у ряси і з церковними атрибутами - від справжніх не відрізниш. Зустріла їх в під'їзді - за двадцятку вони «освятили» мені ікону. Потім священики з сусідньої церкви розповіли, що в місті промишляють переодягнені шахраї. Не виключено, що це злодії», - розповіла львів'янка Оксана. 

У міліції кажуть, що на лжепопів їм не скаржилися, але радять перевіряти документи у всіх, кого пускаєте в будинок. Настоятель храму УАПЦ Св. Андрія Первозванного о. Стефаній радить запрошувати священиків з церков. «А то сьогодні кожен може купити рясу, кропило і обходити по сорок хат в день», - каже священик. За матеріалами: Сегодня / Галінфо

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар