Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 16 лютого 2012 р.

16.02.2012р. Б. / Радіо Марія отримало частоту у Вінниці 

Сьогодні Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про надання Радіо Марія права мовлення на частоті 70,91 FM у м. Вінниця та Вінницькій області.
 
За словами працівників Радіо Марія, значну перевагу на конкурсі вдалося отримати завдяки підтримці вінницьких католиків. У неділю, 12 лютого, у трьох римо-католицьких парафіях Вінниці було зібрано 923 підписи з проханням надати частоту для мовлення Радіо Марія у місті. «Ми – єдина станція, яка продемонструвала наявність потенційних слухачів ще до отримання частоти», - сказав CREDO піар-менеджер Радіо Марія Ігор Тишкевич. 

Мовлення Радіо Марія буде цілодобовим. За словами представників радіо, крім Вінниці та Вінницької області, сигнал сягатиме Бердичева Житомирської області. 

Також у планах - створити вінницьку регіональну студію. 

Наразі Радіо Марія збиратиме кошти на оплату ліцензійного збору та підписуватиме договори на передачу сигналу. Лише після цього радіо можна буде почути у Вінниці. 

Як повідомили CREDO в головному офісі Радіо Марія, на всі ці формальності доведеться витратити близько 5-6 тижнів. 

Поки що Радіо Марія звучить у Київській, Рівненській та Волинській областях. 

Крім того, Радіо Марія можна слухати онлайн у будь-якому куточку світу. 


Малюнок: Ігор Тишкевич 

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар